عمده فروشی تابلو بوم مخمل طرح مختلف بسته بندی۱۰ عددی

چاپ بوم مخل ، که نباید با یک نقاشی بوم اشتباه گرفته شود ، تصویری است که با یک چاپگر جوهر افشان روی پارچه بوم چاپ شده است. پس از چاپ ، بوم بر روی یک قاب کشیده می شود. برخی از مردم تابلو بوم بدون قاب را انتخاب می کنند در حالی که برخی دیگر چاپ بوم قاب دار را ترجیح می دهند. برای ایجاد چاپ بوم بدون قاب، بسیاری از تکنیک گالری -بسته بندی استفاده می کنند. در طی این فرآیند ، بوم در اطراف میله های چوبی قاب پیچیده شده و به قاب محکم می شود.

سردرگمی مشترک بین چاپهای نصب شده ، چاپهای اکریلیک و چاپ بوم وجود دارد. چاپ نصب شده ، کاغذ چاپی است که به صفحه پشتی وصل می شود. تأکید این چاپ برای حفظ عکس و آماده سازی آن برای قاب یا آویزان کردن بر روی دیوار است.

چاپ آکریلیک تصویری است که روی کاغذ عکاسی چاپ شده است. سپس تصویر بین ورق های آکریلیک قرار می گیرد که اغلب به آن پلکسی گلاس گفته می شود. هنگام مقایسه سه نوع چاپ ، چاپ بوم باعث ایجاد زیبایی هنری می شود. دلیل این امر این است که آنها از لحاظ ظاهری به نقاشی های روغنی و اکریلیک شباهت دارند.

بوم از چه چیزی ساخته می شود؟

بوم پارچه ای قوی و بادوام است که با کنف ساخته شده است. در دوران مدرن تر ، پنبه و پارچه کتان جایگزین کنف شده است. بیشتر چاپ های بوم که برای منزل خریداری می کنید از پنبه یا پلی استر استفاده می کنند. تفاوت اصلی بین این دو در دقت رنگ است.

رنگها را به پارچه ساخته شده با الیاف پنبه در حالی که در سطح رشته های پلی استر مصنوعی باقی مانده است ، می پاشند. به همین دلیل ، چاپهای پلی استر واضح تر و چاپ پنبه ماندگارتر هستند.

پس کدام بهتر است؟ بستگی به آنچه شما دنبال آن هستید. بسیاری چاپ پنبه را با کیفیت بالاتر و نزدیک تر از آنچه در یک موزه پیدا می کنید ، می دانند. اما پلی استر گزینه مقرون به صرفه تر است و همچنین از چاپ های جسورانه و رنگی بهره می برد.

موجود در انبار
کد: Tablo-Boom-makhmal

۷۰۰,۰۰۰ تومان

دسته بندی :